Katalogový list č. ELOSOS1715978
| Název: | Elektronický reléový modul PLC-OPT-120UC/230AC/1 PHOENIX CONTACT 2900372 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715978 |
| EAN: | 4046356508834 |
| Kód dodavatele: | 2900372 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | AC |
| Typ vstupního napětí: | AC |
| Vstupní napětí.: | 108-132 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Výstupní napětí.: | 24-253 V |
| Provozní proud Ie: | 0,75 A |