Katalogový list č. ELOSOS1715976
| Název: | Elektronický reléový modul PLC-OPT- 24DC/230AC/1 PHOENIX CONTACT 2900369 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715976 |
| EAN: | 4046356506885 |
| Kód dodavatele: | 2900369 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | AC |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Vstupní napětí.: | 19,2-28,8 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Výstupní napětí.: | 24-253 V |
| Provozní proud Ie: | 0,75 A |