Katalogový list č. ELOSOS1715963
| Název: | Elektronický reléový modul PLC-OPT- 48DC/ 48DC/100 PHOENIX CONTACT 2900353 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715963 |
| EAN: | 4046356508667 |
| Kód dodavatele: | 2900353 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| S LED indikací: | ano |
| Typ výstupního napětí: | DC |
| Provozní proud Ie: | 0,1 A |
| Typ vstupního napětí: | DC |
| Výstupní napětí.: | 3-48 V |
| Typ digitálního výstupu: | elektronické |
| Vstupní napětí.: | 38,4-57,6 V |