Katalogový list č. ELOSOS1715918
| Název: | Reléový modul PLC-RPT- 24DC/21 PHOENIX CONTACT 2900299 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715918 |
| EAN: | 4046356506991 |
| Kód dodavatele: | 2900299 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | DC |
| Počet spín. kontaktů.: | 0 |
| Počet přepín. kontaktů: | 1 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Řídící napáj. napětí DC: | 18,5-33,6 V |
| Nominální proud: | 0,009 A |