Katalogový list č. ELOSOS1715907
| Název: | Patice pro relé PLC-BPT- 24UC/21-21 PHOENIX CONTACT 2900284 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715907 |
| EAN: | 4046356510578 |
| Kód dodavatele: | 2900284 |
| Recyklační poplatek: | 0,05 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 14 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |