Katalogový list č. ELOSOS1715905
| Název: | Patice pro relé PLC-BPT-230UC/21 PHOENIX CONTACT 2900281 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715905 |
| EAN: | 4046356510127 |
| Kód dodavatele: | 2900281 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |