Katalogový list č. ELOSOS1715899
| Název: | Patice pro relé PLC-BPT-120UC/21HC PHOENIX CONTACT 2900258 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715899 |
| EAN: | 4046356507684 |
| Kód dodavatele: | 2900258 |
| Recyklační poplatek: | 0,05 Kč |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 94 mm |
| Šířka: | 14 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |