Katalogový list č. ELOSOS1715814
| Název: | Propojovací kabel FL CAT6 PATCH 20,0 PHOENIX CONTACT 2891576 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715814 |
| EAN: | 4046356185028 |
| Kód dodavatele: | 2891576 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Délka kabelu: | 20 m |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| S LED indikací: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Vulkanizované: | ne |