Katalogový list č. ELOSOS1715680
| Název: | Spodní část krytu ME 22,5 UT TBUS KMGY PHOENIX CONTACT 2869524 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715680 |
| EAN: | 4017918937010 |
| Kód dodavatele: | 2869524 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 99 mm |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 107,3 mm |