Katalogový list č. ELOSOS1715588
| Název: | Oddělovací zesilovač napájení MACX MCR-SL-RPSSI-I-UP PHOENIX CONTACT 2865968 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715588 |
| EAN: | 4046356448321 |
| Kód dodavatele: | 2865968 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Výška: | 112,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |
| Spotřeba energie: | 1,9 W |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-253 V |