Katalogový list č. ELOSOS1715586
| Název: | Oddělovací zesilovač napájení MACX MCR-EX-SL-RPSSI-I-UP PHOENIX CONTACT 2865793 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715586 |
| EAN: | 4046356324694 |
| Kód dodavatele: | 2865793 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Výška: | 112,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ napájení: | jiné |
| Spotřeba energie: | 2,2 W |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-253 V |