Katalogový list č. ELOSOS1715585
| Název: | Modul řízení ventilu MACX MCR-EX-SL-SD-21-40-LP PHOENIX CONTACT 2865764 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715585 |
| EAN: | 4046356325233 |
| Kód dodavatele: | 2865764 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Výška: | 112,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |