Katalogový list č. ELOSOS1715565
| Název: | Oddělovací spínací zesilovač MACX MCR-SL-NAM-2RO PHOENIX CONTACT 2865010 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715565 |
| EAN: | 4046356491686 |
| Kód dodavatele: | 2865010 |
| Recyklační poplatek: | 0,14 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Vhodné pro zabezpečení: | ano |
| Počet kanálů: | 1 |
| Spínací napětí: | 250 V |
| Výška: | 112,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Spínací výkon: | 500 VA |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-60 °C |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Spotřeba energie: | 0,95 W |