Katalogový list č. ELOSOS1715557
| Název: | Pasivní odpojovač MINI MCR-SL-1CP-I-I PHOENIX CONTACT 2864419 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715557 |
| EAN: | 4017918974848 |
| Kód dodavatele: | 2864419 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Provozní teplota: | -20-65 °C |
| Hloubka: | 101,2 mm |
| Výška: | 93,1 mm |
| Spotřeba energie: | 0,034 W |