Katalogový list č. ELOSOS1715555
| Název: | Měřicí převodník teploty MINI MCR-SL-PT100-UI-200-NC PHOENIX CONTACT 2864370 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715555 |
| EAN: | 4046356046480 |
| Kód dodavatele: | 2864370 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| EMC verze: | ano |
| Teplota okolí: | 65-20 °C |
| Měřicí rozsah: | -50-200 °C |
| Hmotnost: | 0,05857 kg |