Katalogový list č. ELOSOS1715554
| Název: | Měřicí převodník odporového teploměru MINI MCR-SL-PT100-UI-NC 2864273 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715554 |
| EAN: | 4017918956561 |
| Kód dodavatele: | 2864273 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,0992 kg |
| Teplota okolí: | 65-20 °C |
| Měřicí rozsah: | -150-850 °C |