Katalogový list č. ELOSOS1715550
| Název: | Spínací zesilovač MINI MCR-SL-NAM-2RNO PHOENIX CONTACT 2864105 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715550 |
| EAN: | 4046356046459 |
| Kód dodavatele: | 2864105 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Spínací napětí: | 250 V |
| Spotřeba energie: | 0,6 W |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-65 °C |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Hloubka: | 101,2 mm |
| Výška: | 93,1 mm |