Katalogový list č. ELOSOS1715547
| Název: | Oddělovač napájení MINI MCR-SL-RPSS-I-I PHOENIX CONTACT 2864079 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715547 |
| EAN: | 4046356046428 |
| Kód dodavatele: | 2864079 |
| Recyklační poplatek: | 0,09 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Typ napájení: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-60 °C |
| Spotřeba energie: | 0,9 W |
| Hloubka: | 101,2 mm |
| Výška: | 93,1 mm |
| Napáj. napětí DC: | 20,4-30 V |