Katalogový list č. ELOSOS1715221
| Název: | Svornicová základna URELG 2-PMTK PHOENIX CONTACT 2820835 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715221 |
| EAN: | 4017918076870 |
| Kód dodavatele: | 2820835 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 86,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Šířka: | 14,6 mm |
| Hloubka: | 109,5 mm |