Katalogový list č. ELOSOS1715218
| Název: | Svornicová základna URELG 4-PMTK PHOENIX CONTACT 2820712 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715218 |
| EAN: | 4017918076849 |
| Kód dodavatele: | 2820712 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 27 mm |
| Výška: | 86,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Hloubka: | 109,5 mm |