Katalogový list č. ELOSOS1715215
| Název: | Svornicová základna URELG 7 PHOENIX CONTACT 2820178 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715215 |
| EAN: | 4017918076801 |
| Kód dodavatele: | 2820178 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 112 mm |
| Výška: | 42,5 mm |
| Šířka: | 45,6 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |