Katalogový list č. ELOSOS1715214
| Název: | Svornicová základna URELG 4 PHOENIX CONTACT 2820149 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715214 |
| EAN: | 4017918076795 |
| Kód dodavatele: | 2820149 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 112 mm |
| Šířka: | 27 mm |
| Výška: | 42,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |