Katalogový list č. ELOSOS1715213
| Název: | Svornicová základna URELG 3 PHOENIX CONTACT 2820136 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715213 |
| EAN: | 4017918076788 |
| Kód dodavatele: | 2820136 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 112 mm |
| Výška: | 42,5 mm |
| Šířka: | 20,8 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |