Katalogový list č. ELOSOS1715179
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-T-UI-UP-SP PHOENIX CONTACT 2811860 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715179 |
| EAN: | 4046356629119 |
| Kód dodavatele: | 2811860 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,15 kg |
| Teplota okolí: | 65-20 °C |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |