Katalogový list č. ELOSOS1715175
| Název: | Vstupní oddělovací zesilovač MACX MCR-UI-UI-NC PHOENIX CONTACT 2811446 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715175 |
| EAN: | 4046356288927 |
| Kód dodavatele: | 2811446 |
| Recyklační poplatek: | 0,15 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 1 |
| Výška: | 112,5 mm |
| Hloubka: | 113,7 mm |
| Typ napájení: | jiné |
| Spotřeba energie: | 0,7 W |
| Provozní teplota: | -20-70 °C |
| Napáj. napětí DC: | 9,6-30 V |