Katalogový list č. ELOSOS1715173
| Název: | Měřicí převodník teploty MACX MCR-T-UI-UP PHOENIX CONTACT 2811394 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715173 |
| EAN: | 4046356520294 |
| Kód dodavatele: | 2811394 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,1939 kg |
| Teplota okolí: | 65-20 °C |
| Měřicí rozsah: | -250-2500 °C |