Katalogový list č. ELOSOS1715169
| Název: | Vstupní oddělovací zesilovač MINI MCR-BL-I-2I PHOENIX CONTACT 2810829 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715169 |
| EAN: | 4046356672573 |
| Kód dodavatele: | 2810829 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet kanálů: | 2 |
| Spotřeba energie: | 0,6 W |
| Typ napájení: | jiné |
| Hloubka: | 102,5 mm |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Výška: | 93,1 mm |
| Provozní teplota: | -10-60 °C |