Katalogový list č. ELOSOS1715160
| Název: | Měřicí převodník teploty MINI MCR-SL-PT100-LP-NC PHOENIX CONTACT 2810308 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715160 |
| EAN: | 4046356134668 |
| Kód dodavatele: | 2810308 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Modulární typ: | ano |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,0684 kg |
| Teplota okolí: | 65-20 °C |
| Měřicí rozsah: | -150-300 °C |