Katalogový list č. ELOSOS1715092
| Název: | Základna CB 1/10-1/10 UT-BE PHOENIX CONTACT 2801305 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715092 |
| EAN: | 4046356769198 |
| Kód dodavatele: | 2801305 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 70 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Nominální proud: | 16 A |
| Šířka: | 12,3 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Výška: | 90,8 mm |
| Provozní napětí: | 277 V |