Katalogový list č. ELOSOS1715038
| Název: | Základna CB 1/6-2/4 PT-BE PHOENIX CONTACT 2800929 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715038 |
| EAN: | 4046356690638 |
| Kód dodavatele: | 2800929 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 90 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Šířka: | 12,3 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Hloubka: | 46,7 mm |