Katalogový list č. ELOSOS1715017
| Název: | Elektronický přístrojový jistič CB E1 24DC/8A NO P PHOENIX CONTACT 2800906 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1715017 |
| EAN: | 4046356690768 |
| Kód dodavatele: | 2800906 |
| Recyklační poplatek: | 0,04 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 45 mm |
| Hloubka: | 52 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Okolní teplota během provozu: | -25-50 °C |
| Nominální proud: | 8 A |
| Šířka: | 12,3 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ konstrukce: | zástrčka |
| Provozní napětí: | 30 V |
| Typ pojistky.: | elektronické |