Katalogový list č. ELOSOS1714996
| Název: | Termomagnetický přístrojový jistič CB TM2 6A M1 P PHOENIX CONTACT 2800885 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714996 |
| EAN: | 4046356690478 |
| Kód dodavatele: | 2800885 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Počet pólů: | 2 |
| Výška: | 45 mm |
| Hloubka: | 52 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Šířka: | 24,6 mm |
| Nominální proud: | 6 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ pojistky.: | jiné |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Typ konstrukce: | zástrčka |
| Provozní napětí: | 80 V |