Katalogový list č. ELOSOS1714956
| Název: | Termomagnetický přístrojový jistič CB TM1 16A SFB P PHOENIX CONTACT 2800845 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714956 |
| EAN: | 4046356689960 |
| Kód dodavatele: | 2800845 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 45 mm |
| Hloubka: | 52 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Nominální proud: | 16 A |
| Šířka: | 12,3 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ pojistky.: | jiné |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Typ konstrukce: | zástrčka |
| Provozní napětí: | 50 V |