Katalogový list č. ELOSOS1714823
| Název: | Svornicová základna UDK-RELG 3 PHOENIX CONTACT 2777043 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714823 |
| EAN: | 4017918068639 |
| Kód dodavatele: | 2777043 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 113 mm |
| Šířka: | 20,8 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Výška: | 63,6 mm |