Katalogový list č. ELOSOS1714670
| Název: | Spodní část krytu ME 22,5 F-UT BUS/ 5 GN PHOENIX CONTACT 2735975 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714670 |
| EAN: | 4017918821012 |
| Kód dodavatele: | 2735975 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Výška: | 99 mm |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Číslo RAL: | 6021 |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 84,8 mm |