Katalogový list č. ELOSOS1714669
| Název: | Horní díl pouzdra ME 22,5 OT-3MSTBO GN PHOENIX CONTACT 2735962 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714669 |
| EAN: | 4017918899387 |
| Kód dodavatele: | 2735962 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Výška: | 102 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Číslo RAL: | 6021 |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 60,15 mm |