Katalogový list č. ELOSOS1714667
| Název: | Spodní část krytu ME 45 UT/FE BUS/10+2 GN PHOENIX CONTACT 2735580 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714667 |
| EAN: | 4017918601683 |
| Kód dodavatele: | 2735580 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Výška: | 99 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Číslo RAL: | 6021 |
| Šířka: | 45,2 mm |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 107,3 mm |