Katalogový list č. ELOSOS1714389
| Název: | Světlo stroje LED PLD M 260 W-85/95 190/D40/SC PHOENIX CONTACT 2702933 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714389 |
| EAN: | 4055626443744 |
| Kód dodavatele: | 2702933 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Průměr: | 40 mm |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Délka: | 190 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška/hloubka: | 30 mm |
| Světelný zdroj: | jiné |
| Nominální napětí.: | 20-28 V |