Katalogový list č. ELOSOS1714333
| Název: | Vazební relé PSR-PS23-1NO-1NC-24VDC-SC PHOENIX CONTACT 2702663 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714333 |
| EAN: | 4055626280233 |
| Kód dodavatele: | 2702663 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Montáž na lištu: | ne |
| Šířka: | 6,8 mm |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Hloubka: | 102,5 mm |
| Výška: | 93,1 mm |
| Zpožděné uvolnění: | 0,07-0,07 s |