Katalogový list č. ELOSOS1714291
| Název: | Světlo stroje LED PLD M 260 W-75/95 510/D70 PHOENIX CONTACT 2702485 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714291 |
| EAN: | 4055626213910 |
| Kód dodavatele: | 2702485 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Šířka: | 70 mm |
| Průměr: | 70 mm |
| Výška/hloubka: | 58 mm |
| Délka: | 510 mm |
| Světelný zdroj: | jiné |
| Nominální napětí.: | 18-30 V |