Katalogový list č. ELOSOS1714283
| Název: | Světlo stroje LED PLD M 160 W-95/105 616 PHOENIX CONTACT 2702477 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714283 |
| EAN: | 4055626213828 |
| Kód dodavatele: | 2702477 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Výška/hloubka: | 23 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| Světelný zdroj: | jiné |
| Nominální napětí.: | 22-26 V |
| Délka: | 616 mm |