Katalogový list č. ELOSOS1714006
| Název: | Vazební relé PSR-PC20-1NO-1NC-24DC-SC PHOENIX CONTACT 2700577 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1714006 |
| EAN: | 4046356916417 |
| Kód dodavatele: | 2700577 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Hloubka: | 114,5 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Montáž na lištu: | ne |
| Výška: | 112,2 mm |
| Provedení: | Základní zařízení |
| Zpožděné uvolnění: | 0,1-0,1 s |