Katalogový list č. ELOSOS1713979
| Název: | Propojovací kabel FL CAT5 PATCH 0,24 PHOENIX CONTACT 2700301 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713979 |
| EAN: | 4046356530743 |
| Kód dodavatele: | 2700301 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| S LED indikací: | ne |
| Jmenovité napětí: | 150 V |
| Délka kabelu: | 0,3 m |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Vulkanizované: | ne |