Katalogový list č. ELOSOS1713904
| Název: | Horní díl pouzdra ME 22,5 OT-3MSTBO RD PHOENIX CONTACT 2697181 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713904 |
| EAN: | 4017918981587 |
| Kód dodavatele: | 2697181 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Výška: | 102 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Číslo RAL: | 3001 |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 60,15 mm |