Katalogový list č. ELOSOS1713897
| Název: | Spodní část krytu ME 22,5 F-UTG/FE YE PHOENIX CONTACT 2695798 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713897 |
| EAN: | 4046356477109 |
| Kód dodavatele: | 2695798 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Výška: | 99 mm |
| Číslo RAL: | 1018 |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 84,8 mm |