Katalogový list č. ELOSOS1713896
| Název: | Spodní část krytu ME 22,5 F-UT/FE BUS/10 BK PHOENIX CONTACT 2695714 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713896 |
| EAN: | 4046356483872 |
| Kód dodavatele: | 2695714 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Výška: | 99 mm |
| Číslo RAL: | 9005 |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 84,8 mm |