Katalogový list č. ELOSOS1713893
| Název: | Spodní část krytu ME 45 UT/FE BUS/10+2 KMGY PHOENIX CONTACT 2695536 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713893 |
| EAN: | 4046356459617 |
| Kód dodavatele: | 2695536 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 99 mm |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Šířka: | 45,2 mm |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 107,3 mm |