Katalogový list č. ELOSOS1713892
| Název: | Spodní část krytu ME 45 UT/FE BUS/10 BU PHOENIX CONTACT 2695523 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713892 |
| EAN: | 4046356459426 |
| Kód dodavatele: | 2695523 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Výška: | 99 mm |
| Číslo RAL: | 5015 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Šířka: | 45,2 mm |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 107,3 mm |