Katalogový list č. ELOSOS1713891
| Název: | Spodní část krytu ME 17,5 UT/FE BUS/10 BK PHOENIX CONTACT 2695510 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713891 |
| EAN: | 4046356459419 |
| Kód dodavatele: | 2695510 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Výška: | 99 mm |
| Šířka: | 17,6 mm |
| Číslo RAL: | 9005 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 107,3 mm |