Katalogový list č. ELOSOS1713889
| Název: | Pouzdro elektroniky ME MAX 22,5 U-U1 BU5015 PHOENIX CONTACT 2695293 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713889 |
| EAN: | 4046356439831 |
| Kód dodavatele: | 2695293 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 99 mm |
| Montáž na lištu: | ano |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Provozní teplota: | -40-105 °C |
| Hloubka: | 113,65 mm |